CicatriFios

Linia CICATRIFIOS jest przeznaczona do włosów zniszczonych zabiegami chemicznymi, opiera się na opatentowanej formule RejuComplex3®, która zapewnia odnowię i odbudowę struktury włosów. Dodatkowo seria ta zawiera olejek arganowy, olejek z kiełków pszenicy, kreatynę i proteiny roślinne, które sprawiają, że włosy są wygładzone, elastyczne, miękkie w dotyku i pełne spektakularnego blasku.

SKŁADNIKI AKTYWNE: RejuCopmlex3®, Olejek Arganowy

DZIAŁANIE:
-odnowa i odbudowa struktury
-wygładza, zmiękcza i uelastycznia włosy
-dodaje pasmom blasku
-skraca proces suszenia
-ułatwia rozczesywanie i modelowanie włosów.

Szampon CICATRIFIOS jest przeznaczony do włosów zniszczonych zabiegami chemicznymi. Delikatnie oczyszcza, odbudowuje i uszczelnia strukturę włosa. Dzięki specjalnej formule opartej na opatentowanym RejuCopmlex3® oraz olejku argonowym, zapewnia odnowę, wygładzenie, naturalny połysk oraz redukcję puszenia się włosów.

Odżywka CICATRIFIOS zawiera opatentowaną formułę RejuComplex3®, która zapewnia odnowę i odbudowę struktury włosów. Dodatkowo odżywka zawiera olejek arganowy, olejek z kiełków pszenicy, kreatynę i proteiny roślinne, które chronią przed uszkodzeniami, nadają włosom naturalny połysk, wygładzenie i redukują puszenie się.

Cruelty free and Vegan.

Bieżące informacje o nowych produktach, rabatach i ciekawych artykułach. Dołącz do INOAR Polska.