Kuracja Vegan Tanino to jednoetapowy, wegański system wygładzający. Zapewnia natychmiastowy rezultat w postaci gładkich, błyszczących i nawilżonych włosów. Dzięki zawartości tanin (kwas garbnikowy, kwasy organiczne i roślinne) oraz niepowtarzalnej mieszanki olejków, spektakularnie redukuje puszenie się włosów.

Efekt utrzymuje się: do 3-4 miesięcy
Polecamy do: włosów niesfornych, puszących się
W skład zestawu wchodzą: Kuracja Vegan Tanino
Dostępne pojemności: 250 ml

Data przydatności: 10/24

CZYM JEST TANINOPLASTIA?
Taninoplastia to naturalna kuracja służąca do organicznej odbudowy i prostowania włosów bez zawartości formaldehydu i związków pochodnych. Dzięki temu kuracja jest w pełni wegańska.
CZYM SĄ TANINY?
Taniny to grupa organicznych związków chemicznych, wytwarzanych przez rośliny. Mają właściwości wzmacniające, wygładzające, nawilżające, antyoksydacyjne i przeciwbakteryjne.
JAK DZIAŁA TANINOPLASTIA?
Poprawia kondycję włosów na wielu płaszczyznach: zapewnia regenerację, przywraca nawilżenie, wygładza zewnętrzną warstwę włosów, pozostawiając je bardziej lśniące i zdrowsze. Włosy stają się proste w wyniku działania multitanin, które wyrównują łuski włosów, a następnie tworzą łańcuch białek wewnątrz włosów, wzmacniając je i dodając sprężystości.

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.